Tamambet Tv

Tamambet tv adresini geçtiğimiz günlerde piyasaya süreceğini belirtti. Firma tv adresi ile birlikte sektöre de bir canlılık getirecek. Firma geçtiğimiz haftalarda tv adresi ile güncel bir şekilde yayınlara başlayacağını instagram hesabından duyurmuştu. Bu duyurudan sonra kullanıcılarda dikkat kesildi ve firmanın tv adresinin çıkacağı günü sabırsızlıkla beklemeye başladı. Tamambet tv platformu farklı özellikleri ile de ilk bakışta kullanıcılar arasında dikkat çekmeyi başardı. Daha önce hiç görülmemiş bir internet televizyonculuğuna imza atacağını söyleyen firma merak uyandırdı. Önümüzdeki hafta sonu saat 22:00 sularında ilk canlı yayınını gerçekleştirecek firmayı takip etmenizi ve yayını kaçımamanızı öneririz. İlk yayınında birçok ödül dağıtacağını açıklayan firma kullanıcılarına birçok bonus verecek.

Tamambet TV Adresi

Tamambet tv adresi ile sektöre farklı bir boyut getirirken kullanıcıları da kaliteli bir yayın hizmeti ile buluşturacak. Önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek olan firmanın tv adresi çok avantajlı ve ayrıcalıklı olacak. Bildirim sistemi gibi birçok sistemle birlikte piyasaya girecek olan firma ayrıca algoritma hesabı yapacak bir yapay zekadan da bahsetti. Bu sayede kullanıcıların karşısına izleme deneyimlerine uygun videolar çıkarak izleme deneyimleri de geliştirilecek. Firma bildirim sistemi ile deçok farklı bir boyut getirecek sektöre. Bildirimleri aktif hale getiren tüm kullanıcılar takip ettikleri liglerin maçlarını bildirim olarak hangi saatte olacağını alacak. Bu sayede kullanıcılarında hiçbir maçı ve spor müsabakasını kaçırmamasını sağlayacak firma başka özellik açıklamadı.

Tamambet Hd Maç İzleme

Tamambet hd maç izleme çeşitliliği ile de göz aldı. Firma henüz piyasaya çıkmamış olsa bile pek çok bilgiyi de beraberinde paylaştı. Önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak firma merakla heyecanla beklenmeye başladı bile şimdiden. Yüksek kalitede yayınlar izleme imkanı ile de şu sıralar çok konuşuluyor. Yukarıda birçok özelliğinden bahsetsek de firmanın en önemli özelliğini atlamışız. Ancak Tamambet tv adresinin yüksek kaliteli video yayınlarından asla bahsetmeden edemeyeceğiz. Firma özellikle 2k ve 4k teknolojilerini kendi bünyesinde uygulayacak olan ilk firma. Sektörde daha önce bu yükseklikteki yayın kaliteleri denenmiş olsa da verimli sonuç alan firma olmamıştı. Ancak bu konuda çok iddialı olan Tamambet tv bu işlemden başarı ile ayrılacak gibi.

Etiket: tamambet tv, tamambettv